طاقه – فهرست پیمان قاسم خانی اعتماد به نفس

طاقه – فهرست: پیمان قاسم خانی اعتماد به نفس مهران مدیری نویسنده انتخابات برنامه فرهنگ و هنر سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در پرسپولیس نمی‌دانستم شب‌ها کجا بخوابم! / گولچ

مدافع کروات سابق پرسپولیس گفت: زمانی که در پرسپولیس بودم نمی‌دانستم شب‌ها باید کجا بخوابم!

در پرسپولیس نمی‌دانستم شب‌ها کجا بخوابم! / گولچ

گولچ: در پرسپولیس نمی دانستم شب ها کجا بخوابم!

عبارات مهم : ایران

مدافع کروات سابق پرسپولیس گفت: زمانی که در پرسپولیس بودم نمی دانستم شب ها باید کجا بخوابم!

به گزارش خبرورزشی به نقل از سایت سیدنی، آنتونی گولچ یکی از بازیکنان خارجی بود که با امیدواری زیاد به فوتبال کشور عزیزمان ایران آمد و با پرسپولیس قرارداد بست ولی در این تیم بازی نکرد و جدایی زودهنگامی هم از جمع سرخپوشان داشت.

در پرسپولیس نمی‌دانستم شب‌ها کجا بخوابم! / گولچ

آنتونی گولچ راجع به حضور کوتاه مدت خود در فوتبال کشور عزیزمان ایران و کلوب پرسپولیس گفت: من قبل از اینکه به کشور عزیزمان ایران بیایم در فوتبال مولداوی و تیم شریف بازی می کردم و بعد از رفتن سرمربی ما هم از این تیم جدا شدیم و من هم قرار بود به فوتبال کره بروم و وسایلم را هم جمع کردم ولی ناگهان به ما گفته شد که باید به کشور عزیزمان ایران بروم چون سران کلوب من را با قیمت بیشتری به تیم پرسپولیس فروخته بودند. راه برگشتی نداشتم چون تیم قبلی من را نمی خواست و نمی توانستم فسخ قرارداد کنم و مجبور بودم به کشور عزیزمان ایران بروم.

او ادامه داد: به من گفته شد که پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و یکی از تیم های بزرگ آسیا هست. البته اغراق هم نبود و من همان روزهای اول تماشاگران زیادی در اطراف کلوب دیدم و فهمیدم به چه تیم بزرگی آمده ام ولی اوضاع خوب پیش نرفت. در ابتدا مسئله ویزا پیدا کردم ومدارکم به موقع به دست کلوب پرسپولیس نرسید. آپارتمانی هم که کلوب قولش را داده بود به ما ندادند و هر یک بار مجبور بودیم به جای دیگری نقل مکان کنیم. نمی دانستم که آینده ام چطور است و شب ها قرار است کجا بخوابم.

مدافع کروات سابق پرسپولیس گفت: زمانی که در پرسپولیس بودم نمی‌دانستم شب‌ها باید کجا بخوابم!

این بازیکن در ادامه گفت: به بیماری عجیبی هم دچار شده است بودم. به این فکر می کردم که به کشورم برگردم. توانایی انجام کاری را نداشتم. کلوب هیچ توجهی به من نکرد و اصلا سراغ من را نمی گرفتند و اوضاع من را بررسی نمی کردند و سه ماه هم بود به من حقوق نداده بودند. مجبور شدم به سفارت بروم چون طبق قانون فیفا اگر بازیکن خارجی تا سه ماه حقوق نگیرد و بازی نکند می تواند به بازگشت به کشورش اقدام کند.

آنتونی گولچ در حال حاضر در تیم مارینرز در فوتبال استرالیا بازی می کند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | قرارداد | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz