طاقه – فهرست پیمان قاسم خانی اعتماد به نفس

طاقه – فهرست: پیمان قاسم خانی اعتماد به نفس مهران مدیری نویسنده انتخابات برنامه فرهنگ و هنر سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سونی ۹۵ میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می‌کند

کمپانی سونی امتیاز پخش فیلم تازه کوئنتین تارانتینو را در رقابتی سخت با کمپانی‌های پارامونت و براداران وارنر از آن خود کرد.

سونی ۹۵ میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می‌کند

سونی ۹۵ میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می کند

عبارات مهم : میلیون

کمپانی سونی امتیاز پخش فیلم تازه کوئنتین تارانتینو را در رقابتی سخت با کمپانی های پارامونت و براداران وارنر از آن خود کرد.

به گزارش خبرآنلاین، سونی جهت به دست آوردن امتیاز اکران جهانی فیلم تازه کوئنتین تارانتینو، امتیازات بسیاری به خالق «پالپ فیکشن» داده است.

سونی ۹۵ میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می‌کند

در قرارداد میان تارانتینو و سونی به فیلمساز در زمینه های متفاوت اختیار کامل داده شده است هست. علاوه بر این سونی متعهد به تامین بودجه 95 میلیون دلاری تولید فیلم است.

کوئنتین تارانتینو فیلمساز گزیده کاری است او تا کنون هشت فیلم ساخته و جهت ساخت نهمین اثر سینمایی خود دست به کار شده است هست. او تا پیش از این اغلب با هاروی واینستین تهیه کننده بزرگ هالیوودی کار می کرد و اغلب آثارش را با او می ساخت ولی بعد از رسوایی بزرگ واینستین، تارانتینو در فیلم تازه اش سراغ کمپانی هالیوودی دیگری رفت.

کمپانی سونی امتیاز پخش فیلم تازه کوئنتین تارانتینو را در رقابتی سخت با کمپانی‌های پارامونت و براداران وارنر از آن خود کرد.

به گفته کارشناسان، با توجه به قرارداد تارانتینو با سونی و سهم بزرگ او از فروش فیلم، کمپانی سونی تنها در صورتی ضرر نمی کند که فیلم در دنیا بیش از 375 میلیون دلار فروش داشته باشد.

هنوز هیچ بازیگری به پروژه تازه تارانتینو ملحق نشده است ولی نام های بزرگی چون برد پیت، لئوناردو دی کاپریو و مارگو رابی از گزینه های مهم بازی در این فیلم به شمار می روند.

کمپانی سونی در سال 2012 کار اکران بین المللی فیلم «جنگوی آزاد شده» را برعهده داشت. «جنگوی آزاد شده» به عنوان پرفروش ترین فیلم کارنامه کاری تارانتینو در سراسر دنیا بیش از 425 میلیون دلار فروش داشت.

سونی ۹۵ میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می‌کند

پیش از این اعلام شده است بود داستان فیلم تازه تارانتینو در آخرهای دهه 60 میلادی روی می دهد و به گونه ای داستان واقعی چارلز منسون و قتل شارون تیت را در بر می گیرد.

واژه های کلیدی: میلیون | کمپانی | داستان | فیلمساز | قرارداد | هالیوودی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz